KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12057003

nr 1205 7003

Timo Solin

(f. 1947), Sverige

Skulptur, Signerad, numrerad 8/200. Metall. Höjd: 28 cm

Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 24 september 2018
kl 19:02:28

  • Klassiska
  • 24 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Timo Solin

Läs mer om Timo Solin